Yabancı Dizi Önerisi 2022

Yabancı Dizi Önerisi 2022

Biraz Molaya Ne Dersiniz?

Malum taşındınız veya eşya nakliyesinden tutun depolamaya kadar  birçok takip ve zahmet sizleri bir hayli yordu.

Yabancı Dizi Önerisi 2022 ile artık yeni evinize taşındınız ve yoruldunuz değil mi? sizlere artık arkanıza yaslanarak Muhteşem bir Yabancı dizi olan ve Netflix’de yer alan dizi Elite Dizi dram kategorisin de 1 numara ve bulunduğumuz dönemde 5. Sezonunun çekimleri başlamıştır ve yorgunluğunuzu kahkahalara boğabileceğiniz ve yorgunluğunuzu unutacağınız harika zamanlar geçireceğiniz bir öneri ile karşınızdayız.

Dizide birçok konuya yer verilmektedir. elbette ki anlatmaya kelimeler yetmez özellikle gökkuşağı altında birleşen karakterler birçok konuda dizide önem arz etmektedir. 1. sezonda Samuel’in kardeşi olan Marina bir katil tarafından öldürülüyor. Bunun için araştırmalar yapan aile hem fakirlikle boğuşurken hem de bir okulun yıkılması sonucun da zenginler ile beraber ders gören devlet liseliler zenginler ile arkadaşlık kuruyor. elbette ki dizide tüm karakterler sorguya çekiliyor elbette ki kendi aralarında yemin eden arkadaşları birbirlerini ele vermiyorlar. Arkadaşlar kendi aralarında şüpheye düşüyorlar Samuel’in kardeşini kim öldürdü? sorusunu araştıran aile elbette ki katili polisten önce buluyor ve en sevdiğim Karakter olan “Polo” katil çıkıyor ve bu beni gerçekten çok üzüyor. Polo bunu kendine yediremiyor ve en yakın arkadaşı olan Lucrecia araştırmalarında katilin polo olduğunu anlıyor ve bir maskeli baloda tartışmaya başlıyorlar Lucrecia bir şampanya kırıyor ve bir parça caöı tartışma esmasında yanlışlıkla Polo’ya saplıyor ve katil oluyor. Arkadaşları Lucrecia  korumak için kendi aralarında yemin ediyorlar ve dizi 1. sezon finalini yapıyor.

Elite 1. Sezon Dizi Oyuncuları

Omar Ayuso
Alvaro Rico
itzan Escamilla
Danna Paola
Miguel Herrán
Maria Pedraza

Elite dizisi anlatılmaz yaşanır. sizler de bu güzel seriyi izleyebilirsiniz. İşçi sınıfından gelen üç genç İspanya’daki seçkin bir özel okula kaydolunca, onlarla zengin öğrenciler arasında başlayan çatışma bir cinayete yol açar.

Elite, ülkenin en seçkin okuluna gitmeye hak kazanan işçi sınıfından üç gencin hikayesini konu ediyor. Las Encinas, İspanya’nın en seçkin okullarından biridir. Ülkede yaşanan bir deprem pek çok okulun yıkılmasına neden olur. Açıkta kalan çocuklar bölgedeki diğer okullara dağıtılmaya başlayınca, işçi sınıfı ailelerden gelen üç çocuk da Las Encinas’a kabul edilir. Gençler başlarda bu durumu büyük bir şans olarak görür. Ancak çok geçmeden yanıldıklarını anlarlar. Kaybedecek hiçbir şeyi olmayan üç genç ile her şeye sahip olan okulun zengin öğrencileri arasında büyük bir çatışma başlar. Sınıf arkadaşlarından birinin ölü bulunması ise ortamı iyice karıştırır. Polis tüm öğrencileri sorgudan geçirir. Peki suçlu ya da suçlular kimdir? La Casa de Papel’in başrol oyuncularından María Pedraza, Miguel Herrán ve Jaime Lorente’yi tekrar bir araya getiren dizinin kadrosunda Itzan Escamilla, Miguel Bernardeau, Arón Piper, Ester Expósito, Mina El Hammani gibi isimler yer alıyor. Darío Madrona ve Carlos Montero’nun yaratıcısı olduğu dizinin müzikleri ise Lucas Vidal’a ait.