Nakliyatlı Depolama

30.01.2022
101
Nakliyatlı Depolama

Nakliyatlı depolama hizmetini uzman olan taşımacılık şirketlerinden almak gerekir. Nakliyat hizmetini almak için kurumsal firmalar önerilir. Bu firmalar taşımacılık sektöründe olduğu kadar, taşımacılığın yan dallarında da profesyoneldir. Nakliyat zamanları fazla eşyaların ayrılması için de uygun zamanlardır. Kullanılmayan eşyaların tasnif edilmesi nakliyattaki iş gücünü de hafifletir. Firmamız taşımacılıkta deneyimli olduğu kadar, eşya depolamada da kurumsal isimlerin başında gelir. Nakliyat esnasında eşyaların sağlam malzemelerden yapılmış kolilerin içerisinde taşınması gerekir. Firmamız eşya hasarlarına sebep olmamak için her taşımacılıkta yeni koli kullanan firmaların başında gelir. Mobilyaların nakliyat aracına yüklenmesi için geçen süre içerisinde demonte işlemi yapılmak zorundadır. Taşınma sonrasında da monte işlemleri yine firmamız elemanları tarafından titizlikle yapılır. Deneyimli elemanlarımız mobilya söküm ve kurulum işlerini özenle yapan kişilerdir.

Ev Eşyası Depolama Fiyatları için bizi arayın

İstanbul'un en iyi depolama fiyatları
5/5

Sigortalı Taşımacılığın Önemi

Nakliyatlı depolama hizmeti veren firmamız sigortalı taşımacılık hizmeti de sunar. Eşyaların hasar almaması için her türlü özen gösterilse bile bazı durumlarda riski yok etmek imkansızdır. İstenmeyen eşya hasarları için yapılacak sigortalama işlemi güven veren yaklaşımların başında gelir. Firmamız eşyaları, piyasa koşullarına uygun değerlerde sigortalarlar. Ücretsiz eksper hizmeti ile dürüst yaklaşımlarımız söz konusudur. Olabilecek en ufak bir eşya hasarı firmamız tarafından anında ödenir. Hasar ödemelerinde bekletme ya da değerinin altında ödeme olmaz. Eşyaların özenle taşınması ve nakliyat kamyonlarına dikkatli şekilde yerleştirilmesi söz konusudur. Firmamız güvenilir yaklaşımları ve kalifiye elemanları ile tercih edilen işletmelerdendir.

Depolamada Uzman İsimler

Nakliyatlı depolama kurumsal işletmelerin sunacağı, bilgi gerektiren işlerdendir. Firmamız depoları sağlıklı ve fiziki koşulları uygun olan ortamlardır. Depolama alanlarının havalandırılmış ve düzenli olarak temizlenmesi gerekir. Hijyen kurallarına uygun olarak yapılan temizlikler son derece önem taşır. Firmamız, depoların temizliği için uzman olan temizlik şirketlerinden destek alır. Depolarda konulan eşyaların ilk günkü gibi yeni ve hasarsız kalması da nem ve rutubetin olmamasına bağlıdır. Firmamız depoları, havalandırılan rutubetsiz ortamlardır. Güvenlik için de günün her saati etkin olan güvenlik sistemlerimiz mevcuttur. Kötü niyetli kişilere karşı güvenlik elamanlarımız depoların emniyetinden sorumludur. Firmamız depolarında her eşyanın birbirine karışmaması için uygun koşullar mevcuttur. Özel olarak ayrılmış olan bölmelerde eşyalar titizlikle saklanır. Tekstil, beyaz eşya, mobilya tarzı eşyalar güvenle depolarımızda muhafaza edilmektedir.

Depoların Düzenli Şekilde İlaçlanması

Nakliyatlı depolama firmamız, düzenli şekilde ilaçlama yapan firmalardandır. Depolarda yapılan ilaçlamalar, eşyaların sağlıklı şekilde saklanmasını sağlar. Böcek, kemirgen türü her türlü zararlı canlı için rutin aralıklarla ilaçlama yapılır. Böcek ve fare türü canlılardan bulaşan mikropların hastalık yapma riski oldukça fazladır. Bu nedenle, firmamız haşere ilaçlama konusuna ayrı önem ve titizlik gösterir. Ağır olan eşyaların depolarımıza kadar olan nakli için, firmamız taşıma araçları ile hizmet sunar. Güvenli taşımacılık ve depolama hizmeti için https://www.evdepola.net/ sitesinin ziyaret edilmesi önerilir.