Maslak eşya depolama

Maslak eşya depolama

Eşya Depolama işlerinde eşyanın düzgün paketlenip taşıma işlemi işin yüzde 50’lik bir aşamasını oluşturmaktadır. Maslak’ta ev eşyası Depolama hizmetlerimizin yanında Ofis ve Fabrika eşyası depolama hizmeti vermekteyiz. Eşya Depolama işlemlerin bize güvenebilirsiniz. Eşyalarınız bize emanet Eşyalarınızı muhafaza etme işlemleri sırasıyla;

  • Eşya Depolama Sözleşmesi,
  • Eşyalarınız Paketleme
  • Eşyalarınız Kalifiye taşıma elamanları ile nakliye hizmeti,
  • Eşyalarınız depolarımızda depolanır,
  • Depolama işlemi sonrasında Resimlenip müşterimize teslim edilir.

Maslak Eşya Depolama Sepeti

Eşya depolama alanları müşteriye özel bölüm sepet sistemi bulunmaktadır. Eşya depolama alanlarına ait özel anahtar mevcuttur. Bu alan size aittir.

Maslak Eşya Depolama Alanı Eşya Güvenliği

Eşya Depolama alanı kameralı ve güvenlik eşliğinde güvenliği sağlanmaktadır. Bu alanda oluşabilecek maddi hasar kaza ve istenmeyen olaylarda eşyalarınız sigortalıdır.

Eşya Depolama Sözleşmesinde Ne Bulunmaktadır?

Eşya güvenliğiniz ve mahremiyetiniz bulunan eşyaların bize emanet edildiği ve bu eşyaların sigorta kapsamında saklanacağı maddeler bulunmaktadır.

Referanslarımızı sizinle paylaşmaktayız.

Kalitenin tesadüf olmadığını illaki biliyorsunuzdur. Eşya Depolama Firmamız Kaliteden ödün vermediği için sizler ile güncel referansları paylaşmaktadır.

Eşya Depola Fiyatları

Eşya depolama fiyatları maliyetler ve işçilik maliyetleri ile hesaplanıp en uygun fiyatlar ile müşterilimizin yüzünü güldürmekteyiz. Güncel eşya depolama için iletişime geçmeden depolama yapılacak evin kaç odası var ve eşya resimlerini paylaşırsanız en uygun fiyat avantajını yakalayabilirsiniz.

Eşya depolama İstanbul Avrupa yakası firmaları arasında oldukça iddialıyız. Bu bize prestij ve fark katmıştır.

Maslak Eşya Depolama firması olarak yapılan işlemleri firmamız tarafından faturalandırması yapılmaktadır. İşin ciddiyeti ve Sözleşmenin teminatı olmaktadır.

Uluslararası standartlarda eşya depolama alanları

Depolama belli başlı standartlara göre yapılmaktadır. Bu standartlar müşterilerimizle yazılı ve sözlü olarak paylaşılmaktadır.

Sabit fiyat Garantisi

Eşya depolama hizmet süresince ilk almış olduğunuz fiyat depolama süresinin bitim sürecine kadar geçerlidir. Oluşabilecek ekonomik olaylar tarafınıza yansıtılmamaktadır. 

Maslak Kurumsal Eşya Depolama Firması;

Firmamız 30 yılla aşkım bir süredir, Nakliye ve Eşya depolama hizmeti vermektedir.

Maslak eşya depolama