Kiralık Depo

29.01.2022
140
Kiralık Depo

Başka bir şehre taşınacak olanlar, ofis veya işyerinde fazla eşyası olanlar, başka bir ülkeye taşınacak olanlar vb. için eşya depolama. Bu, insanların ihtiyaç duyduğu kiralık depo hizmettir. Bir ev depolama hizmetiyle, istediğiniz kadar çok öğeyi istediğiniz kadar saklayabilirsiniz.

Özellikle iş seyahati, veya başka nedenlerle belirli bir süre yurt dışına gidecek olan kişiler, eşyaları tekrar bir daha almamak ve döndüklerinde satmamak için depolama hizmetini tercih etmektedirler. Eşyalarınızın saklandığı odaların belirli özelliklere sahip olması gerekir.

kiralık depo Eşyalarınızın rutubetten, haşereden veya havayla ilgili diğer sorunlardan zarar görmemesi için özel havalandırma sistemli depolama tesislerimiz bulunmaktadır. Her ürün özenle saklanmakta ve türüne göre özel olarak paketlenmektedir.

Buradaki amaç, malları oluşabilecek herhangi bir riskten tam olarak korumaktır. Ayrıca kiralık depomuzda her müşteriye özel bölümler bulunmaktadır. Böylece karışıklık veya mal kaybı gibi bir durum söz konusu değildir. Depolar günün her saatinde korunmaktadır. Hırsızlık gibi tehlikeli olaylara karşı alarm sistemi ile çalışır.

Ev Eşyası Fiyatları için bizi arayın

İstanbul'un en iyi depolama fiyatları
5/5

İstanbul Kiralık Depo

Hayatımızın bizim için önemli olarak seçtiğimiz bölümünü içeren eşyalarımız. Bazen bu eşyalar, sevdiğimiz kişiler tarafından bize verilen, hayatımızda özel bir yeri olan ya da o insanlardan geriye kalan hatıralar olabilir. Veya geçmişte kullandığınız ve şimdi kullanmanız gerekmeyen ancak gelecekte ihtiyaç duyabileceğiniz eşyalarınız varsa, depolama alanına bir alana ihtiyaç vardır.

Zamanla, teknolojideki gelişmeler ve değişikliklerden etkilenen eski, kaba ve yer kaplayan eşyaların yerini teknolojik olarak daha gelişmiş ve kullanımı daha kolay malzemeler almıştır. Bu durumda yenilikçi olmak, yaşam alanını genişletmek ve daha fazla teknik eleman kullanmak istiyorsunuz. Mevcut eşyalarınızı değiştirmek istiyorsanız, ancak eski öğelerin kapladığı alandan kurtulmak istemiyorsanız, bunun içinde, kiralık depo alanı gereklidir.

Depo Kiralama

Ev eşyaları, büro eşyaları, bankacılık eşyaları, sergi ve stant malzemeleri, depolama ve arşiv malzemeleri, tekstil malzemeleri, kütüphane ve koli bazlı malzemeler gibi sıvı olmayan tüm depolama ürünlerini kiralık depo alanlarında dilediğiniz kadar saklayabiliriz
Temiz, havalandırılmış, ferah, eksiksiz, haşeresiz ve güvenli tutulabilir. Depolama oranları oldukça ekonomik fiyatlarla depolama hizmeti veren kendi nakliye şirketimiz tarafından desteklenmektedir. Detaylar ve fiyatlar için. iletişim

Ev eşyalarınızı İstanbul içindeki adresinizden alıyor ve size en yakın uygun depomuzda saklıyoruz. İstanbul Anadolu yakasında ve Avrupa yakasında onlarca depomuz ile size özel çözümler sunuyoruz.

Aynı şekilde tam ev eşyası stoğuna sahip olan firmamız özel ölçülü kutularımızda eşyalarınızı güvenli ve hijyenik bir şekilde muhafaza etmektedir. Büyük boy ahşap kutularımızda 2+1 veya 3+1 ve daha fazla ürünü saklıyoruz. Sizin için kolay ve mükemmel. Yeniden stoklamak artık daha kolay. Üçüncü ay depolamadan sonra kutunuzu ücretsiz olarak evinize getirebiliriz.