Lokasyon :
Türkiye - İstanbul
Email :
info@evdepola.net
Hemen Ara :
05323750094
Kaliteli Eşya Depolama
  • Kaliteli eşya depolama

Kaliteli eşya depolama

Eşya depolama hizmeti söz konusu olduğunda sektörün önde gelen isimlerinden biri olan Evdepola, 25 yılı aşan deneyimi ile beklentilerinize en iyi şekilde yanıt verir. Kaliteli eşya depolama hizmetinin diğer adı olan firmamız, eşyalarınızın güvenli koşullarda muhafaza edilmesini sağlamaktadır.

Kaliteli Eşya Depolama Ücretleri

Sizlerde bildiğiniz gibi sektörde birçok rekabet eden firmalar söz konusu elbette bunların hepsi belgesiz ve sigortasız işçilerden oluşan bir kesimdir , sizlere sunamayacağı vaatlerde bulunup hizmet bedellerinin %10 veya %20 gibi oranlar kazanmak için depolama yapacak başka bir firmaya komisyon ile satarak kar elde eden birçok komisyoncu söz konusudur.

Eşya depolama fiyatları için web sitemizi ziyaret ediniz; Ev Depolama Hakkımızda - Fiyatları
Parça Eşya Depolama Fiyatı ;
100₺-250₺ Arası
1+1  Eşya Depolama Fiyatı ;
200₺ - 300₺ Arası
2+1  Eşya Depolama Fiyatı ;
400₺ - 600₺ Arası
3+1  Eşya Depolama Fiyatı ;
700₺ - 900₺ Arası

Kaliteli Eşya Depolama Hizmeti

Mobilyalarınızı depoya koymanız için birçok neden olabilir. Şehirler arası veya şehir içi taşınma, iş değişikliği, seyahat ya da alan darlığı gibi pek çok neden, eşya depolama hizmeti almanızı gerektirebilir. İşte bu aşamada devreye giren Evdepola, tüm eşyalarınızı saklamak için güvenli bir alan sağlar. Şirketimiz, kaliteli eşya depolama konusunda profesyoneldir.

Eşya depolama çözümleri sunan Evdepola, istediğiniz sürelerde eşyalarınızın saklanmasını mümkün kılar. Tesisimizde depolanan bütün eşyalar haşerelere, kemirgenlere ve sıcak/soğuk havaya karşı en iyi şekilde korunur. Düzenli ilaçlama ve hijyenik uygulamalarımız, eşyalarınızın temiz muhafaza edilmesini ve depolama süresi boyunca hasarsız kalmasını kolaylaştırır. Siz de depolama hizmetimiz hakkında görüşmek ve fiyat bilgisi almak için müşteri hizmetlerimizle iletişime geçebilirsiniz.

Güvenilir Eşya Depolama

Kaliteli ve Güvenli eşya depolama hizmeti vadeden firmamız, ciddi güvenlik önlemleri ile eşyalarınızın iyi koşullarda korunmasını sağlamaktadır. 7/24 son teknolojik alarm ve güvenlik kamerası gibi önlemlerimize ek olarak; alanında uzman olan güvenlik personelleri sayesinde tesisimiz son derece emniyetli olmaktadır. Bu durum, bizlere emanet ettiğiniz her türlü eşyanın güvenli ellerde olduğunun en büyük kanıtıdır.

Kurumsal ürün, makine, ekipman, teçhizat gibi eşyalar dışında koltuk takımı, TV, buzdolabı, halı, elektronik eşyalar gibi aklınıza gelebilecek her türlü nesneyi depolarımızda muhafaza edebilmekteyiz. İster uzun vadeli ister kısa vadeli depolama gereksinimiz olsun, ihtiyaçlarınızı karşılayan hizmetlerimizden siz de yararlanabilirsiniz.

Kaliteli Eşya Depolama Fiyatları

kaliteli eşya depolama fiyat bakımından değişiklik gösterir. Depolanacak olan eşyanın sayısı, büyüklüğü ve depolama süresi gibi hususlar kaliteli eşya depolama fiyatları konusuna etki eden faktörler olmaktadır. Evdepola, eşya depolama fiyatlarında bütçe dostu politikalarıyla fark yaratır. Kaliteli hizmeti uygun fiyatlarla almak ve eşyalarınızı en doğru yerde muhafaza etmek için hemen bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Dinamik çalışma kadromuz ile eşyalarınızı evinizden alıyor nakliyatını sağlıyor ve depolarımızda muafaza altına alıyoruz. temiz ilaçlanmış depolarımızda huzurlu bir depolama hizmeti alabilirsiniz.
İstanbul da birçok bölgede hizmet vermekteyiz. Anadolu ve Avrupa yalasında depolarımız mevcuttur Ataşehir , Pendik , Kartal , Sultanbeyli , Kadıköy gibi anadolu yakasında hizmet vermekteyiz. Avrupa Yakasında ise Taksim , Esenler , Avcılar , Merter ve Levent gibi birçoık bölgede de hizmet noktalarımız depolarımız bulunmaktadır.

İstanbul Eşya Depolama Fiyatları

İstanbul'da depolama hizmeti alacağınız bölgeye göre birçok firma sizlere farklı fiyat teklifleri sunabilir elbetteli kullanılan malzemenin yapısı , kullanılan malzeme miktarı ve birçok faktör ile sizlere fiyat değişiklikleri sunabilirle elbette ki bizler sizlere vereceğimiz hizmette minumum fiyat maksimum hizmet sunmaya özen gösteriyor ve arge çalışmalarımızı buna göre yapıyoruz.