İstanbul Ev Eşya Depola

26.04.2022
116
İstanbul Ev Eşya Depola

Kiralık Depo

İstanbul Ev Eşya Depola ve taşıma hizmeti günümüzde farklı firmalar tarafından yapılıyor. Özellikle firmamız tarafından gerek duymadığınız tüm eşyaları güvenli şekilde depoya kaldırılıyor. Bunun dışında kısa ya da uzun bir sürede güvenli şekilde saklanıyor. Eşya depolama talebi verdiğinizde tarafınıza ulaşım sağlanıyor. Bununla birlikte sigortalı ve sözleşmeli olarak bir anlaşma sağlanıyor. Bu sektörde uzun yıllardan beri hizmet veriyoruz. Gerek nicelik gerek nitelik bakımından eşya depolama hizmetinin öncü adresiyiz.

Eşya depolama hizmetimiz geniş bir yelpazeye sahiptir. Firmamızın vermiş olduğu hizmet %100 müşteri memnuniyet garantisi vermektedir. Ayrıca eşyalarınızı zarar görmeden özel bir paketleme yapıyoruz. En önemlisi eşyalarınızı kendi eşyamızmış olarak görüyoruz.

Eşya Depolama

Kiralık depo eşyalarınızın güvenli bir şekilde sigortalı olarak depolanma olanağı sağlayan bir yerdir. Günümüzde de oldukça fazla tercih ediliyor. Kiralık depo İstanbul genelinde firmamız tarafından her ilçeye hizmet vermektedir. Taşınma sırasında ya da ihtiyaç duymadığınız eşyalarınızın dış etkenlerden korunması için kiralık depo tercih etmelisiniz. En önemlisi eşyalarınızın güvenli şekilde paketlenmesinin olması gerekiyor. Firmamız ‘’eşya sigortası’’ eşliğinde verdiği bu hizmeti kurumsal olarak sunmaktadır.

Kiralık deponuzun anahtarı sadece sizde oluyor. İhtiyaç doğrultusunda içeriye sadece siz girebilirsiniz. En önemlisi farklı özel depo ünitesi sayesinde kaliteli bir hizmet alıyorsunuz. Kiralık depoda:

  • Ev Eşyaları
  • Ofis Eşyaları

Gibi birçok eşyanın saklanmasını sağlayabilirsin. Ayrıca sizin eşyalarınızın büyüklüğüne ve adetine göre depo çeşitleri bulunmaktadır. ‘’M²’’ ve ‘’M³’’ olarak eşyalarınızın durumuna göre depoyu kiralayabilirsiniz.

Eşya Paketlenerek Taşınması  

Kiralık depo harici eşyalarınızı evden eve ve ofis taşımacılık hizmetini de veriyoruz. Eşya taşınması görüldüğü kadar kolay değildir. Bunun için çeşitli firmalar bulunuyor. Firmamızdan bunlardan bir tanesidir. Kırılacak eşya paketleme malzemeleri kullanarak eşyaların güvenli şekilde taşınmasını sağlıyor. Eşyalarınızın paketlenerek taşınması için firmamızın kendine has farklı bir yöntemleri bulunmaktadır. Özellikle demontaj ve ambalajlama yaparak eşyaların araca taşınmasını kolayca yapılmış oluyoruz. Bununla birlikte eşyalarınızın bulunduğu yerden yeni yere taşınmasını sağlıyoruz.

Büyük eşyalarınızın montajlama işlemini de yapıyoruz. Firmamız tüm bu hizmetleri üstlenerek eşyalarınızın dilediğiniz sürede depolarda muhafaza etme imkânı sunuyor. En önemlisi dilediğiniz zamanda tekrardan yeni adresinize nakliye işlemini gerçekleştiriyor.

Uygun Fiyata %100 Hizmet Garantisi

Nakliyat fiyatları gidilecek mesafe ve taşınacak eşyalara göre değişmektedir. Evden eve nakliyat fiyatları ve diğer hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Özellikle evden eve nakliyatlarda çok fazla tercih edilen bir firmayız. Eşyalarınızın büyüklüğü ne kadar geniş olursa olsun %100 başarılı şekilde taşıyoruz. En önemlisi çevreye herhangi bir rahatsızlık vermiyoruz.

Kiralık eşya deposu

Eşya taşınmadan önce uzman ekibimiz bulunduğunuz yere gelmektedirler. Burada eşyalarınızın analizi yapılıyor. Kaçıncı kattasınız? Taşınacak yer nerede? Kaçıncı kat? Bu doğrultuda bir fiyat veriliyor. Ayrıca firmamız uzun yıllardan beri en uygun fiyat skalasına sahip lider bir firmadır. Donanımlı personel ekibe sahip olması ayrı bir avantaj sağlamaktadır. ‘’Eşyalarınız bizim eşyamızdır’’ sloganıyla hizmet veriyoruz. Eşyalarınızı kendi olarak görüyoruz. Uygun fiyata depolama ve nakliyat hizmeti almak için web sitemizde bulunan telefondan bizi arayabilirsiniz.