Evden Eve Nakliyat ve Depolama

31.01.2022
90
Evden Eve Nakliyat ve Depolama

Evden eve nakliyat ve depolama hizmeti sunan firmamız, taşımacılıkta uzmanlaşmış isimlerin başında gelir. Ev eşyalarının taşınması, nakliyat araçlarına doğru şekilde yerleştirilmesi uzmanlık isteyen konuların başında gelir. Eşya taşımacılığında kurumsal yaklaşımlara sahip olan işletmemiz deneyimli ve profesyoneldir. Taşımacılıkta her eşyanın ait olduğu sınıfa uygun şekilde nakledilmesi gerekir. Eşyaların mobilya ya da beyaz eşya olmasına göre taşımacılık usulleri de değişir. Elektronik ve beyaz eşyaların köpüklü koliler içerisinde taşınması gerekir. Bu eşyaların hasar almadan nakliyesi için firmamız elinden gelen özeni gösterir. Firma elemanlarımız taşımacılıkta olduğu kadar, depolama konusunda da uzman hizmet sunar. Nakliyatta güven veren yaklaşımlarımız için firmamızdan destek alınması gerekir.

Güvenli Eşya Taşımacılığı

Evden eve nakliyat ve depolama alanında güvenli eşya taşımacılığı yapan firmamız, eşyaları nakliyat öncesinde sigortalar. Gerçek değerinde sigortalanan eşyalar, hasar halinde değerinde ödeme alır. Firmamız bu konuda eksper hizmeti sunar. Sunulan bu eksper hizmeti için de ek ücret talep etmez. Eşya taşımacılığı öncesinde önlem alınmış olsa bile bazı hesaplanamayan durumlar meydana gelebilir. Bu türlü durumlar için yapılacak eşya sigortası eşyaların hasar alması halinde güvence altında olmasını sağlar. Eşya nakliyatında her taşımacılıkta yeni koli kullanılır. Deneyimli olan elemanlarımız taşımacılığın her safhasında bilgi sahibi kişilerdir. Kalifiye elemanlarımızla uygun fiyatlı taşımacılık hizmeti sunulur. Nakliyatın en zor yanlarından birisi de eşyaların hasar almadan nakledilmesidir. Bunun için son sistem taşıma aletlerimiz ve zengin araç filomuz mevcuttur.

Depoların Temizliği

Evden eve nakliyat ve depolama olarak faaliyet gösteren işletmemiz, depoların temizliğine önem veren işletmelerdendir. Depoların sık aralıklarla ve hijyenik koşullarda temizlenmesi, sağlık için önem taşır. Eşyaların konulduğu ilk gün gibi yeni ve temiz kalması depoların nemsiz ve hijyenik koşullara uygun olmasına bağlıdır. Temiz ve sağlıklı koşullarda saklanan eşyaların uzun süre güvenle muhafaza edildiği gözlenir. Depo temizliğinde ve ilaçlama konusunda titiz yaklaşımlarımız söz konusudur. Firmamız depoların ilaçlanmasını da düzenli aralıklarla sağlığa uygun ürünleri kullanarak gerçekleştirir. Haşere ve kemirgenler için yapılacak ilaçlamalar eşyaların sağlıklı ortamlarda saklanmasını sağlar.

Güvenli Depoculuk

Evden eve nakliyat ve depolama güvenli depolama hizmetini sunan işletmelerdendir. 7/24 güvenlik kameraları ile gözlenen depolarımız, son sistem teknolojiye sahiptir. Depolarımızda nem ve rutubet oluşumuna karşı sürekli aktif halde bulunan havalandırma sistemi mevcuttur. Havalandırma sistemi sayesinde eşyaların küf gibi oluşumlardan etkilenmesi önlenmiş olur. Taşınma öncesi ve evlilik öncesi, eşyaların depolanması için en çok ihtiyaç duyulan zaman dilimleridir. Beyaz eşyalar ve mobilyalar, nemden en çok etkilenen eşyalardır. Bu nedenle sağlıklı ve fiziki açıdan uygun ortamlarda saklanması gerekir. Firmamız güvenli ortamlarda eşyaların muhafazası için gereken özeni gösterir. Ağır eşyaların depolara nakli için de firmamız araçları yardımcı olacaktır. Bu konuda https://www.evdepola.net/ tavsiye edilen sitelerin başında gelir.

Nakliyatlı Depolama Fiyatları