Lokasyon :
Türkiye - İstanbul
Email :
info@evdepola.net
Hemen Ara :
05323750094
Evden Eve Depolama
 • evden eve depolama
 • istanbul eşya depolama

Evden Eve Depolama

. İstanbul evden eve depolama hizmetlerinin yoğun olarak talep gördüğü bir şehirdir. Artık insanlar yaşam alanlarında daha geçici çözümler aramaktadır. Özellikle başka bir şehirden gelen veya bir yerde geçici olarak yaşamak zorunda kalan kişiler için depolama hizmeti gereklidir. Evden eve depolama hizmeti sayesinde insanların eşyaları evlerinden alınarak muhafaza edilecekleri depolara getirilmektedir. Tüm bu süreç boyunca eşyaların zarar görmemesi ve herhangi bir sorun çıkmaması için ekstra özen gösterilmektedir. Bizler İstanbul’un birçok bölgesinde bu alanda hizmet sunan alanında son derece başarılı bir firma olmaktayız

Evden Eve Depolama Hizmetinin Farkı

Evden eve depolama hizmetleri aslında standart depolama hizmetleri ile aynıdır. Bu iki hizmet arasındaki en önemli fark, bu hizmette kişilerin eşyalarının evlerinden veya istedikleri bir adresten alınması ve nakliye edilmesidir. Bu durumda kişilerden ekstra ücrette talep edilebilmektedir. Genel olarak bakıldığında depolama hizmetlerinin son derece avantajlı ve faydalı olduğu görülür. Birçok kişi bu hizmet sayesinde rahat etmekte ve eşyalarının güvenle muhafaza edilmesini sağlamaktadır.

Evden eve depolama hizmetinde genel amaç insanların belirli bir süre muhafaza edilmesini istedikleri eşyaların güvenle bir yerde tutulmasıdır. Bu eşyaların muhafaza edildiği alanın anahtarı tamamen kişiye özeldir ve müşterinin kendisine teslim edilir.

Evden Eve Depolama fiyatları için web sitemizi ziyaret ediniz; Ev Depolama Hakkımızda - Fiyatları
Parça Eşya Depolama Fiyatı ;
100₺-250₺ Arası
1+1  Eşya Depolama Fiyatı ;
200₺ - 300₺ Arası
2+1  Eşya Depolama Fiyatı ;
400₺ - 600₺ Arası
3+1  Eşya Depolama Fiyatı ;
700₺ - 900₺ Arası

Evden Eve Depolama Hizmetlerinin Avantajı

Evden eve depolama hizmeti almak sizlere birçok önemli avantaj sağlar. Özellikle bizim gibi bu alanda başarılı ve etkili firmalarla çalıştığınızda çok daha fazla avantaj elde edebilirsiniz. Bizlerle çalıştığınızda elde edeceğiniz avantajlar aşağıdaki gibidir;

 • Eşyalarınız güvenle muhafaza edilir ve sizlerin onların durumunu düşünmenize hiç gerek kalmaz.
 • Atmak istemediğiniz eşyalarınızı sizlere yük olmadan muhafaza edebilirsiniz.
 • Eşyalarınıza istediğiniz zaman tekrar ulaşır ve onları depolardan geri alabilirsiniz.
 • Nakliye hizmeti ile birlikte aynı zamanda eşyalarınız güvenle taşınır ve muhafaza edilecekleri alanlara getirilerek burada muhafaza edilir.
 • İstanbul Evden Eve Depolama Fiyatları

  İstanbul bölgesinde alacağınız evden eve depolama hizmetleri için ne kadar ücret ödeyeceğinizi merak ediyor olabilirsiniz. Öncelikle depolama hizmetlerinde ücreti belirleyen birçok önemli faktör vardır. Bunlardan biri ne kadar eşya olduğudur. Ayrıca eğer nakliye hizmeti de olacaksa eşya miktarı yine belirleyici faktörlerden biri olur. Bununla birlikte eşyaların nakledileceği alanın uzaklığı, ne kadar süre depolama hizmeti alınacağı ve ekstra olarak talep edilen şeylerin olması fiyatı belirler. Evden Eve Depolama İstanbul firmaları arasında sizlere en iyi hizmeti en uygun fiyatlarla sunan bileri tercih ederek rahat edebilirsiniz.

  Dinamik çalışma kadromuz ile eşyalarınızı evinizden alıyor nakliyatını sağlıyor ve depolarımızda muafaza altına alıyoruz. temiz ilaçlanmış depolarımızda huzurlu bir depolama hizmeti alabilirsiniz.
  İstanbul da birçok bölgede hizmet vermekteyiz. Anadolu ve Avrupa yalasında depolarımız mevcuttur Ataşehir , Pendik , Kartal , Sultanbeyli , Kadıköy gibi anadolu yakasında hizmet vermekteyiz. Avrupa Yakasında ise Taksim , Esenler , Avcılar , Merter ve Levent gibi birçoık bölgede de hizmet noktalarımız depolarımız bulunmaktadır.

  İstanbul Eşya Depolama Fiyatları

  İstanbul'da depolama hizmeti alacağınız bölgeye göre birçok firma sizlere farklı fiyat teklifleri sunabilir elbetteli kullanılan malzemenin yapısı , kullanılan malzeme miktarı ve birçok faktör ile sizlere fiyat değişiklikleri sunabilirle elbette ki bizler sizlere vereceğimiz hizmette minumum fiyat maksimum hizmet sunmaya özen gösteriyor ve arge çalışmalarımızı buna göre yapıyoruz.