Ev depolama Şikayet

26.04.2022
137
Ev depolama Şikayet

Eksik bilgilendirme ve Hizmet aşamasında oluşabilecek bir durumda elbette ki bir aksaklık ve memnuniyetsizlik oluşabilir. ev depolama şikayet edilebilir açık bir durumdur. firma çalışanları belirgin düzeydeki çizik ve kırıkları önceden müşterilere belirtmelidir.

Eşyama Zarar Geldi Şimdi Ne Yapacağım?

Evet bu gibi bir durumda eşyanız taşıma kaynaklı bir durum olduğunu düşünüyorsanız elbette bu gibi bir durum yaşamanızı istemeyiz. Eşyaların depodan veya evden araca nakliye sırasında zarar görebilir. Beden gücü kullanılan bir sektörde bu olası bir durumdur elbette endişelenmenizi gerektirecek bir durum yoktur zarar görülen kısım uzman marangoz ekibimiz ile anında çözülür.

Ev depolama Şikayet Paketleme aşamasından sonra önceden belirtilmiş çizik veya kırıklardan sonrası için oluşacak bir kırık veya çizikten firma sorumludur ve oluşan bu durumu düzeltmelidir. Şayet düzeltmez ise firmanın yaşattığı zararın önüne geçemez ise müşteri burada zararın karşılanacağı bütçeyi ödeme aşamasında kesebilir.

Ünal depolama firmamız sizlere taşıma ve depolama aşamasında ki bu süreçte mutlaka yardımcı olur. eşyalarınızın zarar görmemesi için kullanılan malzemeler kalitelidir. Ev depolama Şikayet Bu da eşyalarınızın taşıma esnasında zarar görme durumunun önüne geçer.

Ünal Evden Eve Nakliyat ve Depolama firmamız sizlere araç filosu ve deneyimli ekibi ile hizmet vereceğiz.

Eşya Depolamada Yaşanan Durumlar

Elbette ki her işte olduğu gibi bizim gibi kurumsal firmalarında  Mümessili olmaktadır. Bu firmalar işlemlerini belgesiz ve sigortasız yaparak birçok sorunda müşterilerin şikayet etmesine zemin hazırlar.

Daha önce Mümessil bir firmadan hizmet almış olan bir müşterimizin başından geçen bir hikayeyi müşterimizin azından okuyabilirsiniz;

Bir depo firması ile anlaştık sabah 09:00’da adresimize geldiler 3+1 evimizi depolamak istedik ve üzerinde logo dahi olmayan bir araç ile kapımıza geldiler. eşyalarımızı depolama alanına göndermek için paketlediler paketlemeyi depoda 1 sene kalacağı için güzel bir şekilde paketleyerek en son avizelerimizi sökerek depoya taşıdılar 1 sene sonra eşyayı geri aldığımızda eşyalarımızda kırık, çizik ve eksikler vardı. Durum ile ilgili mağdur edildik. 

Eşya Depolama Kalite İster

Kalitemizden kesinlikle bir adım geri atmadan her taşıma ve depolama hizmetinde hızlı ve tam kalite malzeme ile sizlere hizmet veriyoruz elbette ki bu süreçte yaşadığınız durum her ne kadar sorunlu olsa da bizler sizlerin memnuniyeti için işlemler sağlamaktayız.

Daha çok para kazanmak için kalite ve temizlik gibi önemli unsurları göz ardı eden firmalar ile çalışmamanız sonradan oluşabilecek bir durumun önüne geçer.

Sakin bir şekilde emin adımlar ile ilerlemeli ve eğer mağdur edildiğinizi düşünüyor iseniz elbette bu süreçte mahkeme veya hakem heyetine başvurulması gerekmektedir.