Ev Depolama Fiyatları

28.01.2022
211
Ev Depolama Fiyatları

Ev Depolama Fiyatları, ev değiştirme, şehir veya ülke değiştirme, evlilik, ofis taşınması veya kapanması gibi durumlarda fazla gelen eşyaları güvenle muhafaza etme hizmetidir. Fazla eşyalarını satmak istemeyen geçici bir süre muhafaza edilmesini talep eden kişiler için bu hizmet tam bir kurtarıcıdır. Ev depolama hizmeti, göç oranının artması, ticari konar göçerliğin artması ile birlikte oldukça yaygın kullanılan bir hizmet halini almıştır. Bunun sonunca merak edilen sorulardan bir tanesi ev depolama fiyatları olmuştur.

Ev Depolama Hizmeti Nedir?

Bu hizmet kapsamında eşyalar belirli bir süre depolama firmalarında saklanır. Eşyalarını koyacak yer arayışında olan kişiler için büyük kolaylık sağlayan bu hizmet son yıllarda oldukça yaygınlaşmıştır. Depolama hizmeti veren firmalar ile eşya sahipleri arasında bir sözleşme düzenlenir. Bu sözleşmenin içeriğinde ise ev depolama hizmetinden ne kadar süre yararlanılacağı ve ev depolama fiyatları yer alır.

Eşya Depolama Fiyatları için bizi arayın

İstanbul'un en iyi depolama fiyatları
5/5

Ev Depolama Fiyatları Neye Göre Belirlenir?

Ev depolama fiyatları hizmeti aldığınız firmalar tarafından belirlenir. Ev depolama fiyatları üzerinde eşyanın ne kadar süre depolanacağı, depolanacak eşyanın büyüklüğü etkili olur. Bu hizmet kapsamında belirlenen ücretler hizmetin sağlanacağı şehirlere göre de değişkenlik gösterebilir.

Ev Depolama Firması Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Ev depolama fiyatları  hizmeti veren firmalar bu işlemi sözleşmeli olarak yapmalıdır. Teslim ettiğiniz eşyaları özenle paketleyerek depolarda sizler için ayrılan bölümde güvenle saklamak zorundadır. Depo hizmetleri sigortalı olarak verilir. Ev depolama hizmeti almadan önce tercih edeceğiniz firmaların depolarında kemirgen ve böcek gibi haşerelere karşı düzenli olarak ilaçlama yapılıp yapılmadığına da dikkat etmenizde fayda vardır.

Ayrıca depolama hizmeti seçeceğiniz firmayı seçerken depolarının düzenli ve temiz olmasına da dikkat etmelisiniz. Aksi halde eşyalarınızın özensiz saklanması hasar görmesine veya başka eşyalar ile karışmasına sebep olabilir. Ev depolama alanlarında güvenlik kameraları kullanılmalıdır. Depolama hizmeti alırken teslim ettiğiniz eşyalar içerisinde bozulması veya kırılması söz konusu eşyaları sözleşmenizde özel olarak belirtmelisiniz ve depolama hizmeti süreci boyunca sözleşmenizi kaybetmemelisiniz.

Ev Depolama Hizmeti Hangi Eşyaları Kapsar?

Ev depolama işleminde evinizi taşırken veya eşya değişikliği yaparken fazla olan mobilya ve eşyalarınızın tümünü depolayabilirsiniz. Çocuklarınızın ilerleyen dönemde ihtiyaç duyacakları malzemeleri, veya çocuklarınızın bebeklik döneminden hatıra kalacak olan eşyalarınızı, önemli evraklarınızı, mevsime göre değişen kıyafetlerinizi veya seyrek kullanılan elektronik eşyalarınızı güvenle depo edebilirsiniz. Depolama hizmetine tabii olan hiçbir eşyanızda maddi veya manevi zarara uğramazsınız.

Eşyalarınız depolama hizmeti sağlanmadan önce muhakkak sigortalanmalıdır. Depolanacak eşyalar bir gün öncesinde hizmet sağlayıcınız firma tarafından paketlenmelidir. Paketleme işlemi eşyalarınızın taşınma veya depolama sırasında hasar görmemesine olanak kalmayacak şekilde yapılmalıdır. Sizler de ev eşyalarınız için depolama hizmeti almak istiyorsanız, https://www.evdepola.net/  sitemizden depolama hizmetini güvenle alabilirsiniz, detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.