Eşya Depolama Sözleşmesi

26.01.2022
236
Eşya Depolama Sözleşmesi

yapılacak işlemler sonucunda oluşabilecek herhangi bir durumun önüne geçmek adına önceden belirlenmiş kurallar çerçevesinde sözleşmede yer alan maddeler ile haklarınıza alacağınız hizmet ve şartları bilirsiniz. Eşya Depolama Sözleşmesi paketlemeden alacağınız nakliye hizmetine kadar birçok alanda verilecek hizmetler öncesi bilgilendirmeler yapılarak uygun görülürse sözleşme imzalanarak İstanbul Eşya Depolama bölgesinde alacağınız hizmet doğrultusunda taraflarca sözleşme imzalanarak eşyalarınızın nakliyatı depoya saplanacaktır.

Aylık Eşya Depolama Fiyatları

Aylık en iyi depolama fiyatları
5/5

İstanbul Eşya Depolama Sözleşmesi

Depo Sözleşmesinde Önemli Bilgiler

Ev Eşyası Depolama Sözleşmesi Nedir?

Taraflar arasında yapılacak işlemleri belgelendirmek ve taraflar arasında oluşabilecek sorunların önüne geçmek adına önceden belirlenmiş madelleri içeren kurallar dizinidir.

Ev Eşyası Depolama Sözleşmesi Nedir?

Aylık eşya depolama sisteminin bir özelliği de sigortalı taşımacılık hizmetidir. Bu hizmet sayesinde taşınan eşyalar taşınma işlemi bitene kadar hatta müşteri eşyalarını başka yere isteyinceye kadar devam eden bir hizmettir. Bu sigortalı taşımacılık hizmeti sayesinde eşyalarınız taşınırken veya muhafaza edildiği süreç içerisinde başına herhangi olumsuz bir olay gelmesi durumunda şirket tarafından hasarı karşılanan bir hizmettir. Değerli eşyalarınızı bizler de sizlerin kadar önemseyerek çalışmaktayız.

Bizleri tercih ederek eşyalarınız ilk günkü gibi muhafaza edilir. Eşyalarınız evinizden ya da iş yerinizden alırken özenle paketlenir. Uzman kadromuz sayesinde eşyalarınız özenli ve dikkatli bir şekilde taşınır. Aylık eşya depolama sistemi sayesinde aldığınız eşyalarınız ilk günkü gibi korunur ve sizin istediğiniz zaman istediğiniz adrese hiçbir zarar görmeden teslimatı yapılır. Profesyonel kadromuz sayesinde bizlere güvenerek eşyalarınızı teslim edebilirsiniz. Sizlere aylık eşya depolama hizmeti sunmaktan mutluluk duyarız.