Lokasyon :
Türkiye - İstanbul
Email :
info@evdepola.net
Hemen Ara :
05323750094

Eşya Depolama Fiyatları - Temiz , Güvenlikli Depolama

Eşya Depolama Fiyatlari

ikamet süreniz doldu veya mevcut dairenizi acilen boşaltmanız gerekiyor, bu yüzden endişelenmeyin. Kime güveneceğinizden ve eşyalarınızı ne tür bir depoya koyabileceğinizden korkmayın. Eşyaların kaybolmaması için İstanbul'da depolama hizmeti sunuyoruz, depomuz güvenli ve sigortalıdır. Her ay sürekli ilaçlanır ve dezenfekte edilir, eşyalarınızı depomuza getirmeden önce kalıcı ambalajlar yapıp numaralandırıyoruz, sipariş numarasına göre teslim ettiğiniz aynı temizlik koşullarında ve koşullarda alacaksınız. emin ellerde. Bilgi için 0532 375 00 94.

Temiz , Güvenlikli Depolama

İstanbul Depo fiyatları Ürünlerinizi depomuza teslim etmeden önce hangi firmaya teslim ettiğinizi ve o firma hakkında detaylı bilgi almak için müşteri temsilcimiz ile iletişime geçiniz. Bu, sizin ve şirketimiz hakkında fikir sahibi olmanıza yardımcı olacaktır.

Eşyalarınızı demonte ediyoruz, paketliyoruz, taşıyoruz ve depoluyoruz.

İlk görüşmeden sonra evinize gelen iş değerleme uzmanımız eşyalarınızı yerinde inceler, evinizde ortalama kaç metreküp olduğuna, nasıl ve hangi ambalaj malzemelerinin kullanılacağına malınızın kalitesine ve yoğunluğuna göre karar verir. , mallarınızın paketlenmesi ve aylık depolama maliyetleriniz ne kadar olacağına göre depomuza nakliyesi gibi unsurlar bilgi verilir.

Ektrem Durumlar

Eşyalarınız çalındı ​​mı? Yangın, sel felaketi mi yaşadınız veya maddi veya manevi değeri yüksek mülkünüz zarar gördü mü? Bu düşüncelere takılıp kalan zihninizden kurtulacaksınız. Özellikle başka bir şehirde okuyan veya çalışan, uzun süreli tatil planı yapan ve iş için yurtdışına çıkmak zorunda kalanlar için ev eşyaları güvenle depomuza teslim edilebilir. Maliyetler: Dışarıda, iş yerinde veya dışarıdayken eşyalarınız için yüksek kiralardan kurtulun, dilerseniz ev eşyası depomuz bu aşamada size bir maliyet avantajı sunuyor.

Eşya Depolama Fiyatları Hakkında Daha Detaylı Bilgi Alın

Firmamız eşyalarınızı saklamak için özel kutular yapmaktadır. Bu kutulardaki eşyaların toplanması, zarar görmemesi ve neyin nerede olduğunun bilinmesi açısından son derece önemlidir. Pratik olacak. Aynı zamanda taşınma esnasında eşyalarınızın zarar görmesini engeller. Fiyat tutma hizmetimiz İstanbul Züccaciye eşyalarınızın düzenini sağlayacaktır. Evinizde de kullanılan bu yöntem sayesinde sorunsuz bir şekilde depo işleyişi garanti altına alınmaktadır.

Eşya Depolama

Depo operasyonlarında birçok olasılık vardır. Farklı boyutlarda kutular, farklı malzemelerden yapılmış kutular dersek tamamen memnun kalacağınız bir hizmet alırsınız. Sizlere sunulan seçenekler arasında kesinlikle kullanımı pratik olan ürünler de bulunmaktadır.Sonuç olarak, eşyalarınızı paketlemek ve saklamak için de harika bir seçenek olduğunu göreceksiniz. hizmetiniz. Bu alanda sunduğumuz ürünler oldukça kaliteli olup, eşya paketleme konusunda hızlı bir çözüm sunmaktadır. bu alanda uzman ekibimizden sizlere. Güvenli, hızlı ve kullanışlı bir depolama olacaktır.