Eşya Depolama

01.02.2022
101
Eşya Depolama

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisa

Eşya depolama hizmetinin Türkiye’de gün geçtikçe popülerliği artmaktadır. Birçok farklı sebepten eşya depolama hizmetine olan gereklilik her geçen gün çoğalım göstermektedir. Özellikle, İstanbul, Ankara ve İzmir gibi büyük şehirlerde yaşayan bireyler hızlı ve stresli yaşam koşullarına ortam hazırlarken depolama hizmetleri almayı tercih etmektedir. Aslında neden eşya depolama hizmetine ihtiyaç duyulur? Birçok değişken neden olmasına mütevellit genellikle ev eşyası depolama ihtiyacı oluşmaktadır. Evlerde artık kullanılmayan veya manevi değeri fazla olan eşyaların güvenli bir alanda saklanabilmesi depolama hizmetinin en doğru tercihtir. Büyük şehirlerde yaşayan kişiler çalışma koşulları ile aylar hatta yıllarca farklı şehir ya da ülkede yaşamak zorunda kalabilmektedir. Böyle bir durumda ev eşya depolama hem uygun fiyatlı hem de hızlı  ve güvenli çözüm olarak ön plana çıkmaktadır.

Ev Eşya Depolama

İstanbul eşya depolama hizmetimiz ev eşyalarınızı gönül rahatlığıyla emanet edebileceğiniz, düzgün koşullarda saklama alanı sunar. İstanbul genelinde ev veya işyerlerinizden alınan eşyalar, geniş depolama alanlarımızda güvenli depolama alanlarında muhafaza edilir. Depolama ihtiyaçlarınız için iletişime geçtiğiniz andan itibaren profesyonel ekibimiz sizler için en uygun çözümleri üretir. Ev ve ofislerinizdeki fazla eşyalarınız, temiz, kuru ve hava alan depolama odalarımızda haşere karşı ilaçları yapılarak yıllarca bekleyebilir. Uzun süre İstanbul’dan ayrılmak zorunda kaldığınız veya İstanbul’da ev kirası ödemek istemediğiniz durumlarda depolarımız sizlerin hizmetinizdedir. Eşyalarınız kiralık depolarımızda muhafaza edilirken, sizler işinizi kolaylaştıran sürecin rahatlığını yaşayabilirsiniz.

cing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Depolama Fiyatları

Depolama fiyatları  en fazla merak gören konuların başında gelmektedir. Depolama hizmetleri parasal açıdan büyük kolaylık sağlamaktadır. Eşya depolama fiyatları kira ücretlerinden çok daha az fiyatlı ve uygundur. Uzun süre şehir dışında bulunması gereken bireyler depolama hizmeti alarak kira ücretinin ortalama olarak 3’te 1’ini ödeyerek kâr edilebilmektedir. İlaveten, eşya fazlası olan ancak manevi değeri olan ya da her türlü eşya depolama ihtiyacı için depolama fiyatları ve depolama hizmetleri detaylarını incelemenizi tavsiye ediyoruz.

Depolarımız her hafta belli periyotlarla dezenfekte edilmektedir. Özellikle Covid-19 sürecinde ekibimiz eşyaları tek kullanımlık malzemelerle ambalajlayıp depolarda korunaklı konteynerlerde saklamaktadırlar.

Ev depolama konusunda yaklaşık 20 yıllık tecrübe ile Ünal Nakliyat ve Depolama sizlere açık bir şekilde depolama olanaklarını sunmaktadır. İstanbul eşya deposu fikirleri konusunda son derece pratik ve zeki sistemlerle evinizden aldığımız emanet eşyalarınızı sigorta kapsamında depolarımıza taşıyoruz.

İstanbul eşya depolama alanları sayesinde sizlere her zaman güven tazeledik. Depolaması yapılacak eşyalarınızın nakliyesini büyük bir özveriyle gerçekleştiriyoruz. Teslimat esnasında eşyalarınız güncel adresinize personelimiz tarafından getirilmektedir.