Lokasyon :
Türkiye - İstanbul
Email :
info@evdepola.net
Hemen Ara :
05323750094
Aylık Eşya Depolama

Aylık Eşya Depolama

İş yeriniz ya da ev eşyalarınız bazı dönemlerde bulunduğu yerden taşınması gerekebilir. Bu taşınma işlemi ise bir yeni bir ev ya da iş yeri olmayabilir. Eşyaların belirli bir süre zarfı için muhafaza edilmesi ve korunması için bir depo kiralanması uygun olan bir durumdur. Bu gibi durumlarda aylık eşya depolama hizmeti veren firmalar ile çalışmak gerekir. Aylık olarak istediğiniz zaman dilimi içerisinde eşyalarınız emin ellerde olur. Firmamız uzun süredir depolama hizmeti sunmaktadır. Hangi sebepten dolayı olursa olsun ya da kaç ay durması gerekiyorsa gereksin eşyalarınız güven içerinde muhafaza edilir.

Aylık Eşya Depolama Hizmeti Veren Firmalar

Aylık eşya depolama hizmeti veren firmalar arasında bir araştırma yaparak tercihte bulunmanız gerekebilir. Bu firmaların eşyaları muhafaza ettikleri depoların nasıl bir yer olduğu hakkında bilgi sahibi olmalısınız. Dar ve alt katta olan depoların havalandırma sistemleri olmayabilir. Hatta rutubetten dolayı eşyalarınız kısa süre içerisinde rutubetlenerek bozulabilir.

Bu yüzden ucuz fiyat veren firmalardan tasarruf sağlama düşüncesi ile hareket etmek eşyalarınızı kaybetmenize ve kullanamamanıza sebep olabilir. Firmaya bu konu hakkında sorular sormak ve sağlam ve havadar bir depoya eşyalarınızı teslim etmeniz gerekir.

 • Aylık Eşya Depolama

İstanbul aylık eşya depolama hizmeti son yıllarda giderek artış göstermiştir. Bunun en önemli nedeni artık büyükşehirlerde insanların daha fazla depolama alanına ihtiyaç duyması ancak yaşam alanlarında böyle alanların olmamasıdır. Ayrıca artık birçok kişi geçici olarak ev kiraladıkları veya eşyalı ev kiraladıkları için kendi eşyaları açıkta kalmaktadır. Bu durumda kalıcı veya geçici olarak eşya deposu kiralama hizmeti alınmaktadır. Eşyaların güvenli bir şekilde muhafaza edildiği depolarda genel olarak bu hizmet alınmakta ve herhangi bir sorun çıkmadan kişiler eşyalarını bu şekilde muhafaza etmektedir.

Eşya Depolama Hizmeti Nedir?

Aylık eşya depolama hizmeti olarak da bilinen bu hizmet kişilerin eşyalarını güvenle muhafaza etmek için tercih ettiği bir hizmettir. Bu hizmet kapsamında eşyalar için özel olarak hazırlanmış depolar bulunur ve hizmet alan herkes için ayrı depo vardır. Bu depolarda güvenle ve sorunsuz bir biçimde eşyalarınızı saklayabilirsiniz. İsterseniz geçici süre için isterseniz de uzun bir süre için bu hizmeti alabilirsiniz. Depolarda genel olarak sizlere bu tip imkanlar fazlasıyla sunulur. Depolama hizmeti alırken bazı önemli noktalara dikkat etmeniz önemlidir. Bizler İstanbul’un birçok bölgesinde bu hizmeti sunan alanında başarılı bir ekip olmaktayız.

Aylık Eşya Depolamada Sigortalı Taşımacılık

Aylık eşya depolama sisteminin bir özelliği de sigortalı taşımacılık hizmetidir. Bu hizmet sayesinde taşınan eşyalar taşınma işlemi bitene kadar hatta müşteri eşyalarını başka yere isteyinceye kadar devam eden bir hizmettir. Bu sigortalı taşımacılık hizmeti sayesinde eşyalarınız taşınırken veya muhafaza edildiği süreç içerisinde başına herhangi olumsuz bir olay gelmesi durumunda şirket tarafından hasarı karşılanan bir hizmettir. Değerli eşyalarınızı bizler de sizlerin kadar önemseyerek çalışmaktayız.

Bizleri tercih ederek eşyalarınız ilk günkü gibi muhafaza edilir. Eşyalarınız evinizden ya da iş yerinizden alırken özenle paketlenir. Uzman kadromuz sayesinde eşyalarınız özenli ve dikkatli bir şekilde taşınır. Aylık eşya depolama sistemi sayesinde aldığınız eşyalarınız ilk günkü gibi korunur ve sizin istediğiniz zaman istediğiniz adrese hiçbir zarar görmeden teslimatı yapılır. Profesyonel kadromuz sayesinde bizlere güvenerek eşyalarınızı teslim edebilirsiniz. Sizlere aylık eşya depolama hizmeti sunmaktan mutluluk duyarız.

Aylık Eşya Depolama Fiyatları
Parça Eşya Depolama Fiyatı ;
100₺-250₺ Arası
1+1  Eşya Depolama Fiyatı ;
200₺ - 300₺ Arası
2+1  Eşya Depolama Fiyatı ;
400₺ - 600₺ Arası
3+1  Eşya Depolama Fiyatı ;
700₺ - 900₺ Arası

Eşya Depolama Hizmeti Nasıl Alınır?

Eşyalarınız için depolama hizmeti almak istediğinizde bazı önemli noktalara dikkat etmeniz gerekir. Depolama hizmeti sorumluluk gerektiren önemli bir iştir ve eğer bu alanda hizmet aldığınız kişiler yeterince sorumluluk sahibi değilse sizleri muhtemelen mağdur edecektir. Bu alanda hizmet almak için yapmanız gerekenler aşağıdaki gibidir;

 • Öncelikle kendinize güvenilir ve bu alanda iyi hizmet veren bir ekip bulmanız gerekir. Ekibi bulurken özellikle güvenilir ve yasal olarak hizmet verdiklerinden emin olmanız gerekir.
 • Firma ile iletişime geçmeli ve tüm koşullar ve kurallar hakkında bilgi sahibi olmanız gerekir.
 • Eşyalarınızın güvenle nakliyesinin yapıldığından ve kiraladığınız deponun güvenilir olduğundan yine emin olmanız önemlidir.
 • Firma ile tüm süreci detaylı konuşup, bu işlemi yasal olarak gerçekleştirmeniz gerekir.
 • İstanbul Aylık Eşya Depolama Firması

  İstanbul bölgesinde aylık eşya depolama hizmeti almak istiyorsanız en doğru adreste olduğunuzu söyleyebiliriz. Bizler bölgede bu alanda hizmet veren başarılı bir ekip olmaktayız. Bizlerle iletişime geçerek sizler de bu alanda hizmet alabilirsiniz. Aylık eşya depolama İstanbul firmaları arasında sizlere en iyi desteği sunabilecek ve son derece başarılı bir firma olmaktayız. İstediğiniz zaman iletişime geçebilir ve bizlerden en iyi desteği alabilirsiniz.

  Aylık Eşya Depolama Alanı Nasıl Olmalıdır?

  Aylık olarak muhafaza edilen eşyaların depoları hava almalıdır. Ayrıca aylık eşya depolama alanlarının güneş görmeyen bir yerde eşyaların bulunması da önemlidir. Binaların en alt katlarında yani bodrumlarda muhafaza edilen eşyalar kısa bir süre içerisinde kullanılamaz hale gelir. Havalandırma sistemlerinin olmasına dikkat edilmelidir.

  Eşyalar depolanırken ise taşınma sırasında çizilmemesi ve başka eşyalar ile karıştırılmaması da müşterinin güveni açısından önemlidir. Öğrenciler bazı durumlarda yaz aylarında kira vermemek için eşyalarını bu depolama alanlarına taşıtırlar ya da bazı kişiler belirli bir süreliğine yurtdışına gitmeleri icap eder ise eşyalarını toplayıp yine boş yere kira ödemek yerine bu depolama alanlarına bırakabilirler.

  Dinamik çalışma kadromuz ile eşyalarınızı evinizden alıyor nakliyatını sağlıyor ve depolarımızda muafaza altına alıyoruz. temiz ilaçlanmış depolarımızda huzurlu bir depolama hizmeti alabilirsiniz.
  İstanbul da birçok bölgede hizmet vermekteyiz. Anadolu ve Avrupa yalasında depolarımız mevcuttur Ataşehir , Pendik , Kartal , Sultanbeyli , Kadıköy gibi anadolu yakasında hizmet vermekteyiz. Avrupa Yakasında ise Taksim , Esenler , Avcılar , Merter ve Levent gibi birçoık bölgede de hizmet noktalarımız depolarımız bulunmaktadır.

  İstanbul Eşya Depolama Fiyatları

  İstanbul'da depolama hizmeti alacağınız bölgeye göre birçok firma sizlere farklı fiyat teklifleri sunabilir elbetteli kullanılan malzemenin yapısı , kullanılan malzeme miktarı ve birçok faktör ile sizlere fiyat değişiklikleri sunabilirle elbette ki bizler sizlere vereceğimiz hizmette minumum fiyat maksimum hizmet sunmaya özen gösteriyor ve arge çalışmalarımızı buna göre yapıyoruz.