Lokasyon :
Türkiye - İstanbul
Email :
info@evdepola.net
Hemen Ara :
05323750094
Anadolu Eşya Depolama
 • Anadolu Eşya Depolama
 • Eşya Depolama Hizmeti

Anadolu Eşya Depolama

İstanbul Anadolu eşya depolama hizmetleri sayesinde bölgede depolama ihtiyacı duyan kişiler rahat etmektedir. Son yıllarda oldukça popüler olan bu hizmet kişilerin yaşam alanlarında fazla olan veya geçici olarak başka bir yerde muhafaza edilmesi gereken eşyalarının güvenli bir yerde depolanmasıdır. Yurtdışında oldukça yaygın olan bu hizmet artık ülkemizde de sıklıkla tercih edilebilir hale gelmiştir. Bazı kişiler evlerinde muhafaza edemedikleri ancak korunması gereken eşyaları için de bu hizmeti almayı tercih ederler. Genel olarak kişilerin hayatını kolaylaştıran önemli bir hizmettir.

Eşya Depolama Hizmeti

Eşya depolama hizmeti, eşyalarınızı güvenle muhafaza edebileceğiniz alanların sizlere özel tahsis edildiği bir hizmettir. Bu hizmet sayesinde evinizde koyacak bir yer bulamadığınız, atmak istemediğiniz veya geçici olarak eşyalarınızı bir yerde muhafaza etmek istediğinizde işinizi kolaylaştırır. Kısacası bu hizmet kapsamında eşyalarınız güvenle bir yerlerde muhafaza edilebilir. Hizmet kapsamında eşyaların nakliyesi de aynı şekilde firmaya ait olur. Yani eşyalarınızın güvenle depolara getirilme aşamasında da firmalar sizlere destek olur.

Eşya depolama hizmeti almak istediğinizde bazı önemli noktalara dikkat etmeniz gerekir. Ancak bu şekilde sorunsuz ve etkili bir şekilde destek alabilirsiniz. Bizler İstanbul Anadolu bölgesinde sizlere eşya depolaması konusunda etkili hizmet sunuyoruz.

Anadolu Eşya depolama fiyatları için web sitemizi ziyaret ediniz; Ev Depolama Hakkımızda - Fiyatları
Parça Eşya Depolama Fiyatı ;
100₺-250₺ Arası
1+1  Eşya Depolama Fiyatı ;
200₺ - 300₺ Arası
2+1  Eşya Depolama Fiyatı ;
400₺ - 600₺ Arası
3+1  Eşya Depolama Fiyatı ;
700₺ - 900₺ Arası

Eşya Depolama Hizmeti Alırken Nelere Dikkat Edilir?

Anadolu eşya depolama firması olarak bu hizmeti almak isteyenlerin bazı önemli noktalara dikkat etmesi gerektiğini söyleyebiliriz. Eşya depolama hizmeti basit bir hizmet değildir ve kişilerin mutlaka çok dikkatli ve özenli olması gerekir. Bu hizmeti alırken genel olarak dikkat edilmesi gerekenler;

 • Öncelikle işinde başarılı ve bu alanda iyi hizmet veren bir ekip bulmanız gerekir. Bu ekipleri tercih ettiğinizde alacağınız hizmetle ilgili herhangi bir sorun çıkmayacaktır.
 • Eşyalarınızın nerede, nasıl depolanacağını görmeniz ve denetim yapmanız gerekir.
 • Bu hizmeti mutlaka yasal olarak almalı ve sürecin nasıl ilerleyeceğinden emin olmanız gerekir.
 • Eşyalarınızı firmaya teslim ettiğinizde sizlere yasal olarak geçerliliği olan bir belge veya evrak verilmesi gerekir.
 • İstanbul Anadolu Eşya Depolama Firması

  İstanbul’un birçok bölgesinde sizlere eşya depolama hizmeti veren alanında başarılı ve güvenilir bir firma olmaktayız. Bu alanda yardıma ihtiyacınız olduğunda bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Anadolu eşya depolama İstanbul firmaları arasında sizlere hem garantili olarak hem de uygun fiyatlı olarak hizmet verebilen son derece başarılı bir ekip olduğumuzu rahatlıkla söyleyebiliriz. İstediğiniz zaman bizlere ulaşabilir ve bizlerden eşya depolama ve nakliye hizmeti alabilirsiniz.

  Dinamik çalışma kadromuz ile eşyalarınızı evinizden alıyor nakliyatını sağlıyor ve depolarımızda muafaza altına alıyoruz. temiz ilaçlanmış depolarımızda huzurlu bir depolama hizmeti alabilirsiniz.
  İstanbul da birçok bölgede hizmet vermekteyiz. Anadolu ve Avrupa yalasında depolarımız mevcuttur Ataşehir , Pendik , Kartal , Sultanbeyli , Kadıköy gibi anadolu yakasında hizmet vermekteyiz. Avrupa Yakasında ise Taksim , Esenler , Avcılar , Merter ve Levent gibi birçoık bölgede de hizmet noktalarımız depolarımız bulunmaktadır.

  Konum

  Lokasuyon :
  Türkiye - İstanbul

  Çağrı Merkezi

  Telefon Numarası :
  +905323750094

  İletişim Kurun

  Gönder

  İstanbul Eşya Depolama Fiyatları

  İstanbul'da depolama hizmeti alacağınız bölgeye göre birçok firma sizlere farklı fiyat teklifleri sunabilir elbetteli kullanılan malzemenin yapısı , kullanılan malzeme miktarı ve birçok faktör ile sizlere fiyat değişiklikleri sunabilirle elbette ki bizler sizlere vereceğimiz hizmette minumum fiyat maksimum hizmet sunmaya özen gösteriyor ve arge çalışmalarımızı buna göre yapıyoruz.